גיל תיקון מוצרי חשמל

חייגו עכשיו!  
0722-657544

המלצות

חיים שסטו

* "בזכות הפנייה למוקד השירות שלכם זכיתי לשירות מצוין שבא לידי ביטוי גם באיתור ותיקון הבעיה במקרר, גם בשירות מהיר וגם במחיר הוגן, ובזכות כך אתם זוכים להמלצה החמה שלי"

אלעד סטירין

* "מספר שעות לפני כניסת החג התקלקלו בביתי מספר מכשירים חשמליים בעת ובעונה אחת (ככל הנראה מקצר חשמלי). גיל הגיע לביתי עוד לפני כניסת החג ובעבודתו היסודית והמקצועית הוא הצליח לתקן את כל המכשירים ואפשר לי ולבני משפחתי לחגוג את החג כמו שצריך-וכל זאת במחיר סביר"

רונית מזור

* "המקרר בביתי הפסיק לעבוד בשעת ערב מאוחרת, ובאמצעות שיחת טלפון למוקד השירות הבעיה נפתרה במקום. גיל העניק לי הוראות דרך הטלפון כיצד לתקן את הבעיה וכל זאת ללא עלות- לזה אני קורא שירות של איש מקצוע אמיתי"

עינב גורן

* "מהרגע הראשון בו דיברתי עם מוקד השירות שלכם הבנתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. השאלות המנות לגבי התקלה היו ענייניות, שיתוף הפעולה היה מקצועי –הלוואי וכל מוקדי השירות היו מתנהלים בדרך בה אתם מתנהלים- יישר כוח"

אביעד אזולאי

* "גיל הענק לי שירות מעולה, יחס מצוין ותוך מספר רגעים קצרים הוא איתר את הבעיה ואף הצליח לפתור אותה- אני ממליץ עליו בחום רב"

סהר מזרחי

* "אתמול בערב בסביבות השעה שבע גיליתי לתדהמתי כי המקרר הפסיק לעבוד. לאחר גלישה באינטרנט לאיתור טכנאי מקררים הגעתי לאתר המקצוענים ושם נחשפתי למודעה של גיל. במודעה היה כתוב שהוא מעניק תמיכה מקצועית דרך הטלפון עד השעה 22:00 בלילה. לאחר שיחה עם גיל במסגרתה הוא הסביר לי בסבלנות באילו פעולות עליי לנקוט- המקרר חזר לעבוד. השיחה עם גיל הייתה מקצועית ועניינית והשירות שניתן לי היה ללא עלות ובחינם- מי ייתן וכל בעלי המקצוע יהיו כמו גיל"

רועי שושן

* "נעזרתי בשירותים המקצועיים של גיל-תיקונים ואחזקות וזכיתי בשירות מצוין ומחיר הוגן- אני ממליץ בחום"

שלומי שיר

* "באמצעות מוקד השירות הזמנתי את גיל לתקן בביתי את המקרר. לשמחתי זכיתי להכיר איש מקצוע איכותי, מנוסה ואמין- אני ממליץ לכולם"

שושנה אלברשטיין

* "הזמנתי שירות תיקונים דרך מוקד השירות וזכיתי לשירות מקצועי, אדיב ואמין אשר התאפיין גם בעמידה בזמנים- גם אני ממליץ על גיל".

לירז ברזני

* "אני רוצה להמליץ על גיל טכנאי מכונות כביסה שאיתר את התקלה במכונת הכביסה שלי באופן מיידי ומקצועי ואף דייק בזמנים בהם הוא הבטיח לעמוד"

נתי אלבז

* "גיל הוא בעל מקצוע מקצועי ודייקן! הוא החליף את גוף החימום במכונת הכביסה שהתקלקלה לי, וכל זאת במחיר סביר ושירות אדיב במיוחד- אני ממליץ בחום"

מור שלום

* "בעיה מסוימת במקרר גרמה לקצר חשמלי בכל הבית, דבר אשר הוביל אותי לחפש טכנאי מקררים. בהתחלה חששתי שאתקל בטכנאי "לא צדיק", אבל לשמחתי פגשתי את גיל- טכנאי מקררים הגון ומקצועי שם תיקן את הבעיה וגם העניק לי אחריות על העבודה למשך שנה ועוד חצי שנת אחריות על החלק שהוא החליף- תודה לך גיל, אני ממליצה עליך לכולם".

דניאלה רובין

* לפני מספר ימים הרמתי טלפון לגיל לאחר שהמקרר הפסיק לעבוד, במהלך שיחת הטלפון הוא הסביר לי מה ניתן לעשות על מנת שהמקרר יחזור לעבוד ובכך למעשה הוא חסך ממני את עלות מחיר הביקור. למחרת היום הוא חייג אליי שוב מיוזמתו על מנת לוודא שהדברים אכן הסתדרו. אני כל כך שמחה שסוף סוף הכרתי איש מקצוע אמין ומקצועי שאפשר לסמוך עליו מבלי לחשוש. כיף לדעת שיש עוד אנשים טובים שלא רק הכסף מניע אותם-אני ממליצה על גיל מכל הלב"

איציק טל

* "המקרר בביתי התקלקל ומייד החלטתי להתקשר לגיל. במהלך השיחה הוא שאל אותי המון שאלות מנחות ומקצועיות שעזרו לו להבין את הבעיה- הוא אף הסביר לי שככל שהוא יידע יותר כך פעולת התיקון תהיה יעילה יותר וחסכונית יותר. במהלך השיחה הוא המליץ לי לבצע מספר פעולות מקצועיות המסוגלות לתקן את הבעיה מבלי שהוא יידרש להגיע. לאחר שניסיונות התיקון לא צלחו, קבענו שעה בה הוא יגיע לביקור-טכנאי הכרוך בתשלום. לתדהמתי גיל התייצב בביתי בדיוק בשעה שהוא קבע איתי, ותוך מספר דקות הוא הצליח לאבחן את הבעיה וגם תיקן אותה תוך כדי שהוא מסביר לי ולבעלי אודות הבעיה ואופן התיקון. בסיום התיקון הוא העניק לנו אחריות על הבדיקה לשלושה חודשים. הדבר הכי מפתיע היה שהוא לא ביקש שקל אחד יותר מהמחיר אותו הוא נקב בטלפון לאחר שהוא הבין כבר את מקור הבעיה- זה איש מקצוע איכותי ואמין".

 


+גיל זבולוני